Kulki aromatyzujące

Kulki smakowe do papierosów

Całkowita nowość na rynku! Jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne kulki smakowe do papierosów to szansa na wyjątkowe orzeźwienie podczas palenia. Dzięki wygodnej aplikacji, w parę sekund możesz uatrakcyjnić swoje papierosy wyjątkowym aromatem.

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów o smakach owocowych

Wkładasz kulkę do filtra za pomocą naszego aplikatora (w zestawie), a następnie sam decydujesz, kiedy chcesz ją kliknąć. Masz pełną kontrolę nad momentem, w którym pragniesz uwolnić pełnię wyjątkowego cytrynowego smaku. Nasze najlepsze kulki smakowe do papierosów świetnie sprawdzają się do wszystkich rodzajów papierosów ? tradycyjnych, slimów i heetsów. Trzeba również zaznaczyć, że kulki aromatyzujące do papierosów powstają wyłącznie z naturalnych składników. W efekcie otrzymujesz produkt gwarantujący najwyższą możliwą jakość podczas palenia nowoczesnych klików w stylu zrób-to-sam.

Kulki smakowe ClickBall ? najwyższa jakość

Marka ClickBall kulki smakowe do papierosów posiada w kilkudziesięciu ekscytujących smakach, więc już teraz zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Wybierz najlepsze kulki aromatyzujące i ciesz się niepowtarzalnym smakiem podczas zaciągania dymu. Wszystkie nasze kulki pakowane są do specjalnej aluminiowej saszetki, co zapewnia im dłuższą świeżość. Rewolucyjne opakowanie jest równocześnie aplikatorem, więc używanie kulek staje się o wiele łatwiejsze i szybsze, niż kiedyś!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.