Kulki smakowe do papierosów - COLA MIĘTA

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90509

Kulki smakowe do papierosów COLA MIĘTA

Całkowita nowość na rynku! Unikatowe połączenie smaków jest już dostępne w naszym sklepie! Wypróbuj kulki smakowe do papierosów COLA MIĘTA i poznaj orzeźwiającą słodycz w zupełnie nowym wydaniu.

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów COLA MIĘTA

Aromaty słodkiej coli w połączeniu z orzeźwiającą miętą to niebywale innowacyjne podejście do kwestii smaku. Warto przetestować najlepsze kulki smakowe do papierosów COLA MIĘTA i dać się porwać niesłychanym walorom tego miksu. Dzięki kulkom aromatyzującym stworzysz papierosy smakowe w mgnieniu oka. Wystarczy parę sekund na aplikację kapsułki do filtra standardowego, cienkiego lub heetsa. Teraz to Ty przejmujesz kontrolę nad swoimi papierosami, wybierając dogodny moment na kliknięcie. Rozgniecenie kuleczki smakowej spowoduje uwolnienie unikatowych aromatów, które pobudzają wszystkie zmysły.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Wybierając kulki smakowe do papierosów ClickBall, otrzymujesz w pełni naturalny produkt aromatyzujący najlepszej klasy. Zapakowane w specjalną saszetkę z aluminium, kulki utrzymują świeżość na dłużej. Postaw na sprawdzone rozwiązania i wygodę aplikacji dzięki innowacyjnemu aplikatorowi kulek smakowych. Znajdź swoje ulubione kompozycje aromatyczne, a następnie ciesz się niepowtarzalną gamą atrakcyjnych bukietów smakowych.

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk w magazynie 9,90 zł
200 sztuk w magazynie 14,99 zł
300 sztuk na zamówienie 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.