Kulki smakowe do papierosów - LODOWY SPRITE

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90523

Kulki smakowe do papierosów LODOWY SPRITE

Całkowita nowość na rynku! Tego jeszcze nie było, czyli połącznie mentolowego orzeźwienia ze słodko-kwaśnym finiszem. Wyjątkowe kulki smakowe do papierosów LODOWY SPRITE to wyjątkowa opcja dla każdego, kto poszukuje ciekawych walorów aromatycznych. Sprawdź, dlaczego warto sięgnąć właśnie po ten produkt.

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów LODOWY SPRITE

Z jednej strony czeka na Ciebie potężne orzeźwienie, z drugiej zaś, całość dopełnia słodycz przełamana nutami cytrusowymi. Takie właśnie są najlepsze kulki smakowe do papierosów LODOWY SPRITE, a więc nietuzinkowe połączenie aromatów. Wystarczy, że przy pomocy specjalnego aplikatora, jaki dołączamy do zestawu, włożysz kulkę do filtra papierosa. Rozgniecenie jej w taki sam sposób, jak działały papierosy z klikiem, uwalnia pełnię smaku. Niebanalne połączenie aromatów sprawia, że kulki smakowe do papierosów cieszą się sporym uznaniem użytkowników. To Ty decydujesz, w którym momencie chcesz wzbogacić palenie o zupełnie nowy wymiar aromatów.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Kulki smakowe do papierosów ClickBall to przede wszystkim najwyższa jakość składników pochodzenia naturalnego. Dzięki nim nasze produkty cieszą się sporym uznaniem wśród licznych entuzjastów papierosów z klikiem. Sprawdź naszą pełną ofertę i wybierz najlepsze smaki dla siebie. Warto również zaznaczyć, że nasze kulki aromatyzujące pasują do papierosów każdego typu, jak również do heetsów.

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk niedostępny 9,90 zł
200 sztuk niedostępny 14,99 zł
300 sztuk na zamówienie 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.