Kulki smakowe do papierosów - LODOWY SPRITE (300 sztuk)

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90521-2-2-4

Kulki smakowe do papierosów LODOWY SPRITE

Całkowita nowość na rynku! Tego jeszcze nie było, czyli połącznie mentolowego orzeźwienia ze słodko-kwaśnym finiszem. Wyjątkowe kulki smakowe do papierosów LODOWY SPRITE to wyjątkowa opcja dla każdego, kto poszukuje ciekawych walorów aromatycznych. Sprawdź, dlaczego warto sięgnąć właśnie po ten produkt.

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów LODOWY SPRITE

Z jednej strony czeka na Ciebie potężne orzeźwienie, z drugiej zaś, całość dopełnia słodycz przełamana nutami cytrusowymi. Takie właśnie są najlepsze kulki smakowe do papierosów LODOWY SPRITE, a więc nietuzinkowe połączenie aromatów. Wystarczy, że przy pomocy specjalnego aplikatora, jaki dołączamy do zestawu, włożysz kulkę do filtra papierosa. Rozgniecenie jej w taki sam sposób, jak działały papierosy z klikiem, uwalnia pełnię smaku. Niebanalne połączenie aromatów sprawia, że kulki smakowe do papierosów cieszą się sporym uznaniem użytkowników. To Ty decydujesz, w którym momencie chcesz wzbogacić palenie o zupełnie nowy wymiar aromatów.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Kulki smakowe do papierosów ClickBall to przede wszystkim najwyższa jakość składników pochodzenia naturalnego. Dzięki nim nasze produkty cieszą się sporym uznaniem wśród licznych entuzjastów papierosów z klikiem. Sprawdź naszą pełną ofertę i wybierz najlepsze smaki dla siebie. Warto również zaznaczyć, że nasze kulki aromatyzujące pasują do papierosów każdego typu, jak również do heetsów.

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność:

Na zamówienie


zapytaj nas o termin wysyłki

19,99 zł brutto