Kulki smakowe do papierosów - JAGODA MIĘTA

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90502

Kulki smakowe do papierosów JAGODA MIĘTA

Całkowita nowość na rynku! Wypróbuj ten niezwykle popularny produkt aromatyzujący, który cieszy się sporym zainteresowaniem palaczy. Kulki smakowe do papierosów JAGODA MIĘTA to wyjątkowy smak, a także niepowtarzalne orzeźwienie z każdym zaciągnięciem!

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów JAGODA MIĘTA

Perfekcyjnie zbalansowany smak powstaje poprzez połączenie jagodowej słodyczy z miętowym orzeźwieniem. Dzięki nowatorskiemu podejściu do aromatyzacji, można stworzyć niepowtarzalne papierosy smakowe. Kulki smakowe do papierosów JAGODA MIĘTA to strzał w dziesiątkę, jeśli szukasz
niepowtarzalnych aromatów. Możesz je odkryć dzięki wygodnej aplikacji kulki do filtra, a także po kliknięciu przed lub w trakcie palenia. Warto zaznaczyć, że kulki aromatyzujące zapakowane są w specjalny woreczek aluminiowy, dzięki czemu dłużej utrzymują świeżość. Miętowo-jagodowe kapsułki smakowe do papierosów pasują do wszystkich filtrów – cienkich, tradycyjnych oraz heetsów.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Niezwykłość produktów aromatyzujących do papierosów polega na ich różnorodności. Dlatego też, w sklepie internetowym ClickBall kulki smakowe znajdziesz w ponad 20 różnych smakach i aromatach. Najwyższa jakość naszych produktów przekłada się na ich sporą popularność wśród licznych entuzjastów papierosów z klikiem. Już teraz warto znaleźć swój ulubiony smak i stworzyć własne papierosy smakowe w parę chwil!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk w magazynie 9,90 zł
200 sztuk w magazynie 14,99 zł
300 sztuk na zamówienie 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.