Kulki smakowe do papierosów - WANILIA (200 sztuk)

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90519-3

Kulki smakowe do papierosów WANILIA

Całkowita nowość na rynku! Wypróbuj produkt aromatyzujący, który zamieni codzienne palenie w niezwykłą przyjemność. Przed Tobą kulki smakowe do papierosów WANILIA, czyli orzeźwienie w zupełnie innej postaci!

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów WANILIA

Waniliowe papierosy to jeden z najczęściej wybieranych produktów tytoniowych na świecie w kontekście oryginalnych smaków. Teraz możesz osiągnąć ten niepowtarzalny aromat, jeśli wykorzystasz kulki smakowe do papierosów WANILIA. Pora uwolnić najlepsze bukiety smakowe, jakie zapewniają waniliowe kulki aromatyzujące do papierosów. Ten klasyczny i wyraźny smak nie może równać się z niczym innym, więc warto dać mu szansę już dziś. Tym bardziej, że korzystanie z kulek jest niebywale intuicyjne! Wystarczy skorzystać z rewolucyjnego opakowania, które posiada specjalny aplikator, żeby w parę sekund osiągnąć pożądane efekty.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Nie od dziś wiadomo, że kulki smakowe do papierosów marki ClickBall cieszą się ogromnym zaufaniem naszych klientów. Ich wysoka jakość jest wynikiem zastosowania składników pochodzenia naturalnego, co warto podkreślić. Najlepsze kulki aromatyzujące pasują do standardowych i cienkich filtrów, jak również heetsów. Nie warto się ograniczać do podstawowych smaków tytoniowych – już dziś znajdź swój ulubiony smak i aromat kulek ClickBall!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność:

w magazynie

14,99 zł brutto