Kulki smakowe do papierosów - BUBBLE GUM MENTOL

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90533

Kulki smakowe do papierosów BUBBLE GUM MENTOL

Całkowita nowość na rynku! Zmień smak papierosa na smak gumy balonowej z miętą w parę sekund, a następnie ciesz się niepowtarzalnym aromatem. Kulki smakowe do papierosów BUBBLE GUM MENTOL to niezwykły sposób na podkręcenie doznań podczas palenia.

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów BUBBLE GUM MENTOL

Brakuje Ci ulubionego smaku papierosów mentolowych? Przedstawiamy rozwiązanie idealne, jakim są kulki smakowe do papierosów BUBBLE GUM MENTOL, które pozwalają cieszyć się ulubionym aromatem z każdym zaciągnięciem. Wystarczy zaaplikować kulkę do filtra, żeby stworzyć własne papierosy z klikiem. To bezpieczna i wygodna metoda aromatyzacji, gdyż już po chwili można odkryć pełnię smaku gumy balonowej i mentolu. Warto zaznaczyć, że nasze kulki smakowe do filtrów pasują do papierosów wszelkich typów: klasycznych, cienkich (linki) czy nawet heetsów. Produkt zapakowany jest w estetyczną saszetkę aluminiową, co zapewnia długą świeżość kulek. Z kolei plastikowy aplikator znacznie ułatwia insercję kulki do filtra.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Już dziś wybierz nasze wyjątkowe kulki smakowe do papierosów, żeby uwolnić pełnię niepowtarzalnych smaków. Odkryj bogactwo unikatowych aromatów, a wszystko dzięki najwyższej jakości produktom ClickBall. Warto zaznaczyć, że w zestawie znajdziesz kulki do papierosów w wygodnym opakowaniu, plastikowy aplikator, a także instrukcję obsługi. Wyzwól niebywałe aromaty w swoim papierosie – wystarczy jeden klik!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promienisłonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk w magazynie 9,90 zł
200 sztuk w magazynie 14,99 zł
300 sztuk niedostępny 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.