Kulki smakowe do papierosów - MIĘTA

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90501

Kulki smakowe do papierosów MIĘTA

Całkowita nowość na rynku! Co to dużo mówić – papierosy miętowe to klasyka sama w sobie. Teraz możesz stworzyć własne mentole, jeżeli wybierzesz nasze najlepsze kulki smakowe do papierosów MIĘTA. Poznaj ich największe atuty!

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów MIĘTA

Nie ma chyba bardziej tradycyjnego i rozchwytywanego smaku papierosów, jak klasyczna mięta. Orzeźwiające i chłodzące aromaty cudownie uatrakcyjniają palenie z każdym kolejnym zaciągnięciem się. Kulki smakowe do papierosów MIĘTA to idealny wybór dla każdego palacza, któremu brakuje mentoli na rynku. Dzięki klikom można samemu zdecydować o najlepszym momencie na uwolnienie bogatych aromatów mentolowych. Miętowe papierosy stworzysz samodzielnie, zaś aplikacja kulek aromatyzujących jest niezwykle prosta. Wystarczy użyć w tym celu załączonego do zestawu innowacyjnego aplikatora, aby po paru sekundach cieszyć się unikatowym aromatem.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Dostępne w sklepie ClickBall kulki smakowe zapakowane są w aluminiowe saszetki, które zapewniają długotrwałą świeżość produktu. Co więcej, kulki aromatyzujące pasują do wszystkich filtrów – tradycyjnych, slimów, a także heetsów. Wybierz klasyczną miętę lub sięgnij po jeden z miętowo-owocowych blendów, jakie cieszą się sporym zaufaniem klientów. Niezależnie od Twojego ostatecznego wyboru, możesz mieć pewność, że nasze kulki do papierosów są najwyższej jakości na rynku!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk w magazynie 9,90 zł
200 sztuk niedostępny 14,99 zł
300 sztuk na zamówienie 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.