Kulki smakowe do papierosów - TROPIKALNE OWOCE

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90522

Kulki smakowe do papierosów TROPIKALNE OWOCE

Całkowita nowość na rynku! Sięgnij po nieziemskie aromaty i uwolnij niepowtarzalny smak w parę sekund. Przedstawiamy wyjątkowe kulki smakowe do papierosów TROPIKALNE OWOCE, czyli prawdziwy hit w kategorii słodkich produktów aromatyzujących.

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów TROPIKALNE OWOCE

Intensywna słodycz owoców tropikalnych gwarantuje szereg niepowtarzalnych walorów smakowych. Już teraz możesz odkryć je wszystkie, aplikując najlepsze kulki smakowe do papierosów TROPIKALNE OWOCE. Wygodna aplikacja możliwa jest dzięki aplikatorowi dołączonemu do zestawu z kulkami, dzięki któremu w parę sekund zmienisz smak swoich papierosów. Pamiętaj, że to Ty decydujesz, kiedy chcesz kliknąć, żeby uwolnić pełnię aromatów. Należy również podkreślić, że kulki aromatyzujące do papierosów zapakowane są w specjalną aluminiową saszetkę. Dzięki temu zyskujesz pewność, że produkt zawsze pozostaje świeży i pełen unikatowych wartości.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

W sklepie ClickBall znajdziesz kulki smakowe do papierosów powstające w oparciu o naturalne składniki, co zapewnia najwyższą jakość produktów. Równie istotna jest wygoda i komfort użytkowania, zagwarantowana przez łatwą w obsłudze aplikację. Jeżeli zawsze byłeś zwolenników papierosów z klikiem, teraz masz możliwość wyboru dziesiątków wyjątkowych smaków. Znajdź swoje ulubione aromaty, a następnie ciesz się odświeżeniem, jak nigdy dotąd!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk w magazynie 9,90 zł
200 sztuk w magazynie 14,99 zł
300 sztuk na zamówienie 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.