Kulki smakowe do papierosów - CZEKOLADA (200 sztuk)

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90514-3

Kulki smakowe do papierosów CZEKOLADA

Całkowita nowość na rynku! Uwolnij wyjątkowe nuty kakaowe i stwórz samodzielnie pełne aromatu papierosy czekoladowe. Już teraz sięgnij po kulki smakowe do papierosów CZEKOLADA – daj się zaskoczyć niebywałej głębi smaku!

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów CZEKOLADA

Jeden z najbardziej rozchwytywanych aromatów papierosowych na świecie jest już dostępny w naszym sklepie! Przedstawiamy najlepsze kulki smakowe do papierosów CZEKOLADA, czyli wyjątkową głębię smaku dla każdego palacza. Wystarczy użyć wygodnego aplikatora, żeby umieścić kulkę aromatyzującą w filtrze. Następnie, uwolnienie aromatu przypomina klasyczne papierosy z klikiem – wystarczy rozgnieść kulkę, aby uwolnić pełnię kakaowego aromatu. Papierosy czekoladowe stworzysz samodzielnie w parę sekund, a kulki świetnie sprawdzą się w klasycznych filtrach, slimach i heetsach. Wyjątkowe orzeźwienie i pełne słodyczy aromaty są na wyciągnięcie ręki!

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

W bogatej ofercie ClickBall kulki smakowe to jeden z wyśmienitych produktów do aromatyzacji papierosów. Innowacyjne opakowanie z aplikatorem ułatwia włożenie kulki do filtra, a całość zajmuje zaledwie parę sekund. Warto podkreślić, że kulki aromatyzujące do papierosów zapakowane są w aluminiowe opakowania zapewniające świeżość na dłużej. Postaw na produkt najwyższej jakości i wybierz swój ulubiony smak już dziś!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność:

w magazynie

14,99 zł brutto