Kulki smakowe do papierosów - CZEKOLADA

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90514

Kulki smakowe do papierosów CZEKOLADA

Całkowita nowość na rynku! Uwolnij wyjątkowe nuty kakaowe i stwórz samodzielnie pełne aromatu papierosy czekoladowe. Już teraz sięgnij po kulki smakowe do papierosów CZEKOLADA – daj się zaskoczyć niebywałej głębi smaku!

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów CZEKOLADA

Jeden z najbardziej rozchwytywanych aromatów papierosowych na świecie jest już dostępny w naszym sklepie! Przedstawiamy najlepsze kulki smakowe do papierosów CZEKOLADA, czyli wyjątkową głębię smaku dla każdego palacza. Wystarczy użyć wygodnego aplikatora, żeby umieścić kulkę aromatyzującą w filtrze. Następnie, uwolnienie aromatu przypomina klasyczne papierosy z klikiem – wystarczy rozgnieść kulkę, aby uwolnić pełnię kakaowego aromatu. Papierosy czekoladowe stworzysz samodzielnie w parę sekund, a kulki świetnie sprawdzą się w klasycznych filtrach, slimach i heetsach. Wyjątkowe orzeźwienie i pełne słodyczy aromaty są na wyciągnięcie ręki!

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

W bogatej ofercie ClickBall kulki smakowe to jeden z wyśmienitych produktów do aromatyzacji papierosów. Innowacyjne opakowanie z aplikatorem ułatwia włożenie kulki do filtra, a całość zajmuje zaledwie parę sekund. Warto podkreślić, że kulki aromatyzujące do papierosów zapakowane są w aluminiowe opakowania zapewniające świeżość na dłużej. Postaw na produkt najwyższej jakości i wybierz swój ulubiony smak już dziś!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk w magazynie 9,90 zł
200 sztuk w magazynie 14,99 zł
300 sztuk na zamówienie 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.