Kulki smakowe do papierosów - CYTRYNA MIĘTA

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90504

Kulki smakowe do papierosów CYTRYNA MIĘTA

Całkowita nowość na rynku! Najlepsze orzeźwienie zamknięte w niewielkiej kapsułce, którą umieszczasz w filtrze. Kulki smakowe do papierosów CYTRYNA MIĘTA to wyjątkowy przepis na perfekcyjną aromatyzację dla każdego palacza.

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów CYTRYNA MIĘTA

Ambitne połączenie nut cytrynowych z miętowymi to jeden z najciekawszych produktów do aromatyzacji filtrów papierosowych. Wybierz nasze kulki smakowe do papierosów CYTRYNA MIĘTA i daj się zaskoczyć pełni smaku! Skorzystaj z innowacyjnej aplikacji kulek do filtrów korzystając z nowoczesnego opakowania. Produkt utrzymuje długotrwałą świeżość również dzięki specjalnej aluminiowej saszetce, w jaką jest zapakowany. Wybierz idealny moment na kliknięcie i zamień tradycyjne palenie w ekscytujące papierosy smakowe. Poznaj unikatowe połączenie cytrynowo-miętowych aromatów, które idealnie wzbogacą Twoje filtry standardowe, cienkie oraz heetsy.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Wybierz najlepszą jakość produktów do aromatyzacji cechujących się niezwykłą łatwością użycia. Najlepsze kulki smakowe ClickBall zapewniają bogactwo niepowtarzalnych doznań podczas palenia papierosów z klikiem. Sprawdź pozostałe smaki kulek aromatyzujących, jakie oferujemy na stronach naszego sklepu internetowego. Znajdź swoje ulubione aromaty do papierosów, a następnie zdecyduj, kiedy chcesz zmienić ich smak!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk w magazynie 9,90 zł
200 sztuk w magazynie 14,99 zł
300 sztuk na zamówienie 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.