Kulki smakowe do papierosów - TRUSKAWKA MIĘTA

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90503

Kulki smakowe do papierosów TRUSKAWKA MIĘTA

Całkowita nowość na rynku! Miętowo-truskawkowe doznania smakowe to aromaty nie z tej ziemi. Nadzwyczaj owocowe i letnie smaki zapewnić mogą jedynie nasze kulki smakowe do papierosów TRUSKAWKA MIĘTA – sprawdź je już dziś!

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów TRUSKAWKA MIĘTA

Żaden inny owoc nie oddaje letniego klimatu tak dokładnie, jak soczysta i słodziutka truskawka. W połączeniu z orzeźwiającymi nutami miętowymi stanowi idealną alternatywę dla tradycyjnych aromatów tytoniowych. Jeżeli tęsknisz za ulotnością lata, wybierz nasze kulki smakowe do papierosów TRUSKAWKA MIĘTA. Ten produkt aromatyzujący sprawi, że papierosy smakowe z klikiem otworzą przed Tobą zupełnie nową jakość. Wyrób ten powstaje z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych składników, zaś jego aplikacja jest niebywale komfortowa. Innowacyjny aplikator znacznie ułatwia cały proces, więc papierosem z klikiem możesz cieszyć się już w kilka sekund.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Wystarczy jeden klik, a Twoje palenie zyska zupełnie nową jakość! Wybierz wyjątkowo aromatyczne kulki smakowe ClickBall, dzięki którym uatrakcyjnisz każde zaciągnięcie się dymem. Wszystkie nasze kulki aromatyzujące pasują do wszelkiego rodzaju filtrów – od standardowych, poprzez cienkie, aż po heetsy. Znajdź swój ulubiony aromat owocowy lub mentolowy i daj się ponieść wyjątkowym smakom!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk niedostępny 9,90 zł
200 sztuk niedostępny 14,99 zł
300 sztuk niedostępny 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.