Kulki smakowe do papierosów - TRUSKAWKA MIĘTA (50 sztuk)

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90503-1

Kulki smakowe do papierosów TRUSKAWKA MIĘTA

Całkowita nowość na rynku! Miętowo-truskawkowe doznania smakowe to aromaty nie z tej ziemi. Nadzwyczaj owocowe i letnie smaki zapewnić mogą jedynie nasze kulki smakowe do papierosów TRUSKAWKA MIĘTA – sprawdź je już dziś!

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów TRUSKAWKA MIĘTA

Żaden inny owoc nie oddaje letniego klimatu tak dokładnie, jak soczysta i słodziutka truskawka. W połączeniu z orzeźwiającymi nutami miętowymi stanowi idealną alternatywę dla tradycyjnych aromatów tytoniowych. Jeżeli tęsknisz za ulotnością lata, wybierz nasze kulki smakowe do papierosów TRUSKAWKA MIĘTA. Ten produkt aromatyzujący sprawi, że papierosy smakowe z klikiem otworzą przed Tobą zupełnie nową jakość. Wyrób ten powstaje z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych składników, zaś jego aplikacja jest niebywale komfortowa. Innowacyjny aplikator znacznie ułatwia cały proces, więc papierosem z klikiem możesz cieszyć się już w kilka sekund.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Wystarczy jeden klik, a Twoje palenie zyska zupełnie nową jakość! Wybierz wyjątkowo aromatyczne kulki smakowe ClickBall, dzięki którym uatrakcyjnisz każde zaciągnięcie się dymem. Wszystkie nasze kulki aromatyzujące pasują do wszelkiego rodzaju filtrów – od standardowych, poprzez cienkie, aż po heetsy. Znajdź swój ulubiony aromat owocowy lub mentolowy i daj się ponieść wyjątkowym smakom!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność:

w magazynie

7,50 zł brutto