Kulki smakowe do papierosów - ENERGY DRINK

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90525

Kulki smakowe do papierosów ENERGY DRINK

Całkowita nowość na rynku! Rozsmakowujesz się w napojach energetyzujących, a jednocześnie poszukujesz ich wyjątkowego smaku w innych produktach? Teraz możesz poczuć te same aromaty podczas palenia papierosów! Wystarczy, że zaaplikujesz przepyszne kulki smakowe do papierosów ENERGY DRINK, które odkryją przed Tobą zupełnie nowe spektrum aromatów.

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów ENERGY DRINK

Najlepsze kulki smakowe do papierosów ENERGY DRINK to zupełna nowość na rynku, która oczaruje każdego entuzjastę nietypowych aromatów. Wystarczy jedno zaciągnięcie się, żeby odkryć jedyny w swoim rodzaju bukiet smakowo-zapachowy. Smak kojarzący się z napojami energy drink można osiągnąć dzięki wygodnej aplikacji kulki smakowej do papierosa. Działanie aromatyzujące przypomina klasyczne papierosy z klikiem, co przekłada się na wygodę obsługi kulek. Oprócz unikatowych kulek smakowych, w zestawie otrzymujesz również łatwy w obsłudze aplikator oraz poręczną instrukcję aplikacji. Wystarczy parę sekund, żeby odkryć zupełnie nowe smaki podczas palenia!

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Dostępne w sklepie ClickBall kulki smakowe do papierosów to jedyne, jak również niepowtarzalne produkty najwyższej jakości. Naturalne aromaty, prostota aplikacji, a także niska cena – to główne cechy, jakie wyróżniają naszą ofertę. Postaw na jakościowe odświeżenie i wybierz alternatywę dla tradycyjnych ziołowych aromatów tytoniu. Zmień smak papierosów dzięki wyjątkowym produktom ClickBall i odkryj swoje nowe ulubione smaki!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk w magazynie 9,90 zł
200 sztuk w magazynie 14,99 zł
300 sztuk na zamówienie 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.