Kulki smakowe do papierosów - MIX SMAKÓW

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90511

Kulki smakowe do papierosów MIX SMAKÓW

Całkowita nowość na rynku! Zamiast jednego aromatu, postaw na kulki smakowe do papierosów MIX SMAKÓW. Wypróbuj najlepsze kulki aromatyzujące i przejmij pełną kontrolę nad swoim paleniem.

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów MIX SMAKÓW

W życiu nie warto się ograniczać, więc postanowiliśmy przygotować dla Ciebie coś niezwykłego. Już dziś możesz wypróbować najbardziej wyjątkowe kulki smakowe do papierosów MIX SMAKÓW! Kulki mix to najlepsza okazja, żeby zapoznać się z różnymi aromatami dostępnymi w naszym sklepie. Stwórz własne papierosy aromatyzowane z klikiem, a następnie uwolnij bogatą gamę niepowtarzalnych smaków. Dzięki innowacyjnemu aplikatorowi, insert kulki mix jest komfortowy i bardzo szybki. To Ty decydujesz, w którym momencie chcesz zmienić smak papierosa – wystarczy zgnieść filtr, by kulka smakowa kliknęła!

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Wybierz kulki smakowe ClickBall powstające z wykorzystaniem składników pochodzenia naturalnego o najwyższej jakości. Pakowane w saszetki aluminiowe, kapsułki aromatyzujące do papierosów pozostają świeże na dłużej. Sprawdź, jakie wyjątkowe smaki przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej mieszance, co pozwoli Ci znaleźć swój ulubiony aromat. Zapraszamy do zakupów – czeka na Ciebie kilkadziesiąt odświeżających smaków!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk w magazynie 9,90 zł
200 sztuk w magazynie 14,99 zł
300 sztuk na zamówienie 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.