Kulki smakowe do papierosów - MOJITO

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90524

Kulki smakowe do papierosów MOJITO

Całkowita nowość na rynku! Obudź pełnię smaków i aromatów mięty, limonki, białego rumu i cukru, czyli składowych klasycznego drinku mojito. Teraz możesz poczuć tę samą świeżość podczas palenia. Wystarczy, że zaaplikujesz kulki smakowe do papierosów MOJITO, żeby móc cieszyć się niepowtarzalnym bukietem.

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów MOJITO

Orzeźwiający smak Twojego ulubionego wakacyjnego drinku może stać się Twoim towarzyszem podczas palenia. Wystarczy sięgnąć po najlepsze kulki smakowe do papierosów MOJITO, które charakteryzują się pełniejszym aromatem niż klasyczne mentole. Doznania smakowe oparte na odświeżającej mięcie, energetyzującej limonce i słodyczy cukru
to niepowtarzalne doświadczenie. Pełnię smaku osiągnąć można dzięki wygodnej aplikacji kulki smakowej do filtra papierosowego. Zmiana smaku w filtrze jest niezwykle komfortowa, co ułatwia dołączony do zestawu aplikator. Z kolei same kulki zapakowane są w specjalną saszetkę aluminiową, która zapewnia utrzymanie świeżości na dłużej.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Dzięki wysokiej jakości kulkom ClickBall, to Ty wybierasz, kiedy chcesz uwolnić aromat mojito podczas palenia. W tym celu wystarczy jeden klik, a zawarty w kulce środek otworzy przed Tobą pełen bukiet smaków i zapachów. Kulki smakowe do papierosów to kompletna wolność wyboru, a także najlepsze naturalne składniki. W efekcie, otrzymujesz najlepszy produkt do aromatyzacji, który pasuje do wszystkich rodzajów papierosów (również do heetsów).

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk w magazynie 9,90 zł
200 sztuk w magazynie 14,99 zł
300 sztuk na zamówienie 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.