Kulki smakowe do papierosów - CYTRYNA MIĘTA (50 sztuk)

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90504-1

Kulki smakowe do papierosów CYTRYNA MIĘTA

Całkowita nowość na rynku! Najlepsze orzeźwienie zamknięte w niewielkiej kapsułce, którą umieszczasz w filtrze. Kulki smakowe do papierosów CYTRYNA MIĘTA to wyjątkowy przepis na perfekcyjną aromatyzację dla każdego palacza.

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów CYTRYNA MIĘTA

Ambitne połączenie nut cytrynowych z miętowymi to jeden z najciekawszych produktów do aromatyzacji filtrów papierosowych. Wybierz nasze kulki smakowe do papierosów CYTRYNA MIĘTA i daj się zaskoczyć pełni smaku! Skorzystaj z innowacyjnej aplikacji kulek do filtrów korzystając z nowoczesnego opakowania. Produkt utrzymuje długotrwałą świeżość również dzięki specjalnej aluminiowej saszetce, w jaką jest zapakowany. Wybierz idealny moment na kliknięcie i zamień tradycyjne palenie w ekscytujące papierosy smakowe. Poznaj unikatowe połączenie cytrynowo-miętowych aromatów, które idealnie wzbogacą Twoje filtry standardowe, cienkie oraz heetsy.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Wybierz najlepszą jakość produktów do aromatyzacji cechujących się niezwykłą łatwością użycia. Najlepsze kulki smakowe ClickBall zapewniają bogactwo niepowtarzalnych doznań podczas palenia papierosów z klikiem. Sprawdź pozostałe smaki kulek aromatyzujących, jakie oferujemy na stronach naszego sklepu internetowego. Znajdź swoje ulubione aromaty do papierosów, a następnie zdecyduj, kiedy chcesz zmienić ich smak!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność:

w magazynie

7,50 zł brutto