Kulki smakowe do papierosów - MIX SMAKÓW (300 sztuk)

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90511-4

Kulki smakowe do papierosów MIX SMAKÓW

Całkowita nowość na rynku! Zamiast jednego aromatu, postaw na kulki smakowe do papierosów MIX SMAKÓW. Wypróbuj najlepsze kulki aromatyzujące i przejmij pełną kontrolę nad swoim paleniem.

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów MIX SMAKÓW

W życiu nie warto się ograniczać, więc postanowiliśmy przygotować dla Ciebie coś niezwykłego. Już dziś możesz wypróbować najbardziej wyjątkowe kulki smakowe do papierosów MIX SMAKÓW! Kulki mix to najlepsza okazja, żeby zapoznać się z różnymi aromatami dostępnymi w naszym sklepie. Stwórz własne papierosy aromatyzowane z klikiem, a następnie uwolnij bogatą gamę niepowtarzalnych smaków. Dzięki innowacyjnemu aplikatorowi, insert kulki mix jest komfortowy i bardzo szybki. To Ty decydujesz, w którym momencie chcesz zmienić smak papierosa – wystarczy zgnieść filtr, by kulka smakowa kliknęła!

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Wybierz kulki smakowe ClickBall powstające z wykorzystaniem składników pochodzenia naturalnego o najwyższej jakości. Pakowane w saszetki aluminiowe, kapsułki aromatyzujące do papierosów pozostają świeże na dłużej. Sprawdź, jakie wyjątkowe smaki przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej mieszance, co pozwoli Ci znaleźć swój ulubiony aromat. Zapraszamy do zakupów – czeka na Ciebie kilkadziesiąt odświeżających smaków!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność:

Na zamówienie


zapytaj nas o termin wysyłki

19,99 zł brutto