Kulki smakowe do papierosów - ICE BLAST

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90532

Kulki smakowe do papierosów ICE BLAST

Całkowita nowość na rynku! Nadaj swoim papierosom zupełnie odmienny smak, który zagwarantuje najlepsze możliwe orzeźwienie. Chłodzącą oddech moc zapewniają wyjątkowe kulki smakowe do papierosów ICE BLAST. Wyśmienita świeżość jest dosłownie na wyciągnięcie jednego kliknięcia!

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów ICE BLAST

Postaw na totalne orzeźwienie i mroźną świeżość, jaką osiągnąć można z każdym kolejnym zaciągnięciem się papierosem. Nasze najnowsze kulki smakowe do papierosów ICE BLAST to klasa sama w sobie, ponieważ zapewniają unikatowe aromaty już po aplikacji. Użyj wygodnego aplikatora dołączonego do zestawu, żeby cieszyć się niezwykłymi smakami uwalnianymi podczas palenia. Kompozycja aromatyczna ICE BLAST jest niezwykle popularna, gdyż zapewnia intensywniejsze schłodzenie niż klasyczna mięta. Kulki smakowe do papierosów pasują do filtrów klasycznych i cienkich, a także do heetsów. Pełnię smaku i aromatu możesz uwolnić w dowolnym momencie palenia, a wystarczy do tego jeden klik na filtrze.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Najlepsze kulki smakowe do papierosów ClickBall to wyjątkowa szansa na aromatyzację palenia, po którą warto sięgnąć. Wygoda aplikacji kulek opiera się na wykorzystaniu specjalnego aplikatora, jaki dodajemy do każdego zakupu. Następnie, wystarczy kliknąć filtr, a kulka uwolni niepowtarzalny bukiet smakowy i zapachowy. Nie zwlekaj, już dziś postaw na najwyższą jakość produktów ClickBall wybierając kulki do papierosów o unikatowych smakach. Sprawdź całą naszą ofertę i znajdź swoje ulubione aromatyzery!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk niedostępny 9,90 zł
200 sztuk w magazynie 14,99 zł
300 sztuk niedostępny 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.