Kulki smakowe do papierosów - ARBUZ

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90520

Kulki smakowe do papierosów ARBUZ

Całkowita nowość na rynku! Sięgnij po niezwykle aromatyczną słodycz arbuza i daj się zaskoczyć jego niepowtarzalnemu smakowi. Wypróbuj kulki smakowe do papierosów ARBUZ, jakie pozwolą Ci przejąć kontrolę nad aromatem podczas zaciągania się dymem.

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów ARBUZ

Czy należysz do entuzjastów wycofanych z rynku papierosów z klikiem? Jeśli tak, to już teraz sprawdź nasze rewelacyjne kulki smakowe do papierosów ARBUZ! Dostępne w ClickBall kulki aromatyzujące pozwalają w dowolnym momencie zmienić smak filtra poprzez ich kliknięcie. Zdecyduj, kiedy masz ochotę uwolnić intensywny aromat arbuzowy, który jest jedyny w swoim rodzaju. Niezwykłą popularność arbuzowe kulki do papierosów zawdzięczają nie tylko wyjątkowym walorom smakowym. Na uwagę zasługuje również łatwość aplikacji kulek, a także wysoka jakość wykonania produktu.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Wszystkie dostępne w sklepie ClickBall kulki smakowe do papierosów powstają wyłącznie w oparciu o składniki pochodzenia naturalnego. Dbamy o to, żeby dostarczać Ci produkt, który spełnia wszelkie oczekiwania zwolenników papierosów z klikiem. Warto zaznaczyć, że nasze kulki pasują zarówno do tradycyjnych, jak również cienkich papierosów, a także heetsów. Znajdź swój ulubiony smak, a następnie rozkoszuj się pełnią uwalnianych podczas palenia aromatów.

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk w magazynie 9,90 zł
200 sztuk w magazynie 14,99 zł
300 sztuk na zamówienie 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.