Kulki smakowe do papierosów - ARBUZ (200 sztuk)

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90520-3

Kulki smakowe do papierosów ARBUZ

Całkowita nowość na rynku! Sięgnij po niezwykle aromatyczną słodycz arbuza i daj się zaskoczyć jego niepowtarzalnemu smakowi. Wypróbuj kulki smakowe do papierosów ARBUZ, jakie pozwolą Ci przejąć kontrolę nad aromatem podczas zaciągania się dymem.

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów ARBUZ

Czy należysz do entuzjastów wycofanych z rynku papierosów z klikiem? Jeśli tak, to już teraz sprawdź nasze rewelacyjne kulki smakowe do papierosów ARBUZ! Dostępne w ClickBall kulki aromatyzujące pozwalają w dowolnym momencie zmienić smak filtra poprzez ich kliknięcie. Zdecyduj, kiedy masz ochotę uwolnić intensywny aromat arbuzowy, który jest jedyny w swoim rodzaju. Niezwykłą popularność arbuzowe kulki do papierosów zawdzięczają nie tylko wyjątkowym walorom smakowym. Na uwagę zasługuje również łatwość aplikacji kulek, a także wysoka jakość wykonania produktu.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Wszystkie dostępne w sklepie ClickBall kulki smakowe do papierosów powstają wyłącznie w oparciu o składniki pochodzenia naturalnego. Dbamy o to, żeby dostarczać Ci produkt, który spełnia wszelkie oczekiwania zwolenników papierosów z klikiem. Warto zaznaczyć, że nasze kulki pasują zarówno do tradycyjnych, jak również cienkich papierosów, a także heetsów. Znajdź swój ulubiony smak, a następnie rozkoszuj się pełnią uwalnianych podczas palenia aromatów.

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność:

w magazynie

14,99 zł brutto