Kulki smakowe do papierosów - JABŁKO MIĘTA

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90506

Kulki smakowe do papierosów JABŁKO MIĘTA

Całkowita nowość na rynku! Niepowtarzalne walory smakowe czekają na odkrycie. Sprawdź najlepsze kulki smakowe do papierosów JABŁKO MIĘTA i daj się zachwycić ich unikatowym aromatem!

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów JABŁKO MIĘTA

Z jednej strony czeka na Ciebie soczysta owocowa rozkosz w postaci jabłkowej słodyczy, z drugiej zaś orzeźwiająca moc nut miętowych. Kulki smakowe do papierosów JABŁKO MIĘTA to perfekcyjny wybór dla każdego! Wystarczy zaaplikować kulkę aromatyzującą do filtra (standard, slim lub heets), a następnie rozgnieść ją. Kliknięcie spowoduje uwolnienie pełni niepowtarzalnych aromatów ukrytych w niewielkiej kapsułce. Ponieważ wszystkie kulki smakowe do papierosów pakujemy w szczelne aluminiowe saszetki, ich świeżość utrzymuje się na dłużej. Papierosy smakowe można samodzielnie uzyskać dzięki innowacyjnemu aplikatorowi, który pozwala zmienić smak filtra w parę sekund.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Oddajemy do Twojej dyspozycji najlepsze kulki smakowe do papierosów, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Produkty aromatyzujące ClickBall to klasa sama w sobie, a także szeroki wybór najlepszych smaków Już dziś znajdź najbardziej ekscytujące kompozycje aromatyczne dla siebie, a następnie zmień smak swoich papierosów dzięki klikom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompletną ofertą pełną ekskluzywnych aromatów!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk w magazynie 9,90 zł
200 sztuk w magazynie 14,99 zł
300 sztuk na zamówienie 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.