Kulki smakowe do papierosów - JABŁKO MIĘTA (300 sztuk)

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90506-4

Kulki smakowe do papierosów JABŁKO MIĘTA

Całkowita nowość na rynku! Niepowtarzalne walory smakowe czekają na odkrycie. Sprawdź najlepsze kulki smakowe do papierosów JABŁKO MIĘTA i daj się zachwycić ich unikatowym aromatem!

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów JABŁKO MIĘTA

Z jednej strony czeka na Ciebie soczysta owocowa rozkosz w postaci jabłkowej słodyczy, z drugiej zaś orzeźwiająca moc nut miętowych. Kulki smakowe do papierosów JABŁKO MIĘTA to perfekcyjny wybór dla każdego! Wystarczy zaaplikować kulkę aromatyzującą do filtra (standard, slim lub heets), a następnie rozgnieść ją. Kliknięcie spowoduje uwolnienie pełni niepowtarzalnych aromatów ukrytych w niewielkiej kapsułce. Ponieważ wszystkie kulki smakowe do papierosów pakujemy w szczelne aluminiowe saszetki, ich świeżość utrzymuje się na dłużej. Papierosy smakowe można samodzielnie uzyskać dzięki innowacyjnemu aplikatorowi, który pozwala zmienić smak filtra w parę sekund.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Oddajemy do Twojej dyspozycji najlepsze kulki smakowe do papierosów, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Produkty aromatyzujące ClickBall to klasa sama w sobie, a także szeroki wybór najlepszych smaków Już dziś znajdź najbardziej ekscytujące kompozycje aromatyczne dla siebie, a następnie zmień smak swoich papierosów dzięki klikom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompletną ofertą pełną ekskluzywnych aromatów!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność:

Na zamówienie


zapytaj nas o termin wysyłki

19,99 zł brutto