Kulki smakowe do papierosów - MANGO

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90513

Kulki smakowe do papierosów MANGO

Całkowita nowość na rynku! Jeden z najbardziej rozchwytywanych owoców tropikalnych w Polsce to oczywiście jedyne i niepowtarzalne mango. Poznaj jego unikatową i aromatyczną słodycz – wybierz kulki smakowe do papierosów MANGO już dziś!

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów MANGO

Życie jest za krótkie, żeby rezygnować ze smakowych eksperymentów podczas palenia. Sięgając po kulki smakowe do papierosów MANGO, możesz uatrakcyjnić aromat z każdym zaciągnięciem. Wystarczy, że użyjesz wygodnego w obsłudze aplikatora, żeby umieścić kulkę aromatyzującą w filtrze. Dzięki komfortowemu rozmiarowi, pasują one do wszystkich typów filtrów: standard, slim, a także heets. Wybierz odpowiedni moment, aby kliknąć kulkę i uwolnić bogatą gamę smaków i aromatów w trakcie palenia. Papierosy o smaku mango to prawdziwe orzeźwienie i niewiarygodna słodycz z każdym wdechem.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Wszystkie oferowane na stronie ClickBall kulki smakowe do papierosów powstają dzięki użyciu składników pochodzenia naturalnego. Zapakowane w specjalną aluminiową saszetkę, zachowuję one świeżość na dłużej. Dzięki kulkom aromatyzującym możesz przejąć kontrolę nad smakiem swoich papierosów. Wybierz swój ulubiony aromat spośród dziesiątek dostępnych, a następnie uwolnij pełną gamę nadzwyczajnych bukietów smakowo zapachowych!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk w magazynie 9,90 zł
200 sztuk w magazynie 14,99 zł
300 sztuk na zamówienie 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.