Kulki smakowe do papierosów - MANGO (300 sztuk)

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90513-4

Kulki smakowe do papierosów MANGO

Całkowita nowość na rynku! Jeden z najbardziej rozchwytywanych owoców tropikalnych w Polsce to oczywiście jedyne i niepowtarzalne mango. Poznaj jego unikatową i aromatyczną słodycz – wybierz kulki smakowe do papierosów MANGO już dziś!

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów MANGO

Życie jest za krótkie, żeby rezygnować ze smakowych eksperymentów podczas palenia. Sięgając po kulki smakowe do papierosów MANGO, możesz uatrakcyjnić aromat z każdym zaciągnięciem. Wystarczy, że użyjesz wygodnego w obsłudze aplikatora, żeby umieścić kulkę aromatyzującą w filtrze. Dzięki komfortowemu rozmiarowi, pasują one do wszystkich typów filtrów: standard, slim, a także heets. Wybierz odpowiedni moment, aby kliknąć kulkę i uwolnić bogatą gamę smaków i aromatów w trakcie palenia. Papierosy o smaku mango to prawdziwe orzeźwienie i niewiarygodna słodycz z każdym wdechem.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Wszystkie oferowane na stronie ClickBall kulki smakowe do papierosów powstają dzięki użyciu składników pochodzenia naturalnego. Zapakowane w specjalną aluminiową saszetkę, zachowuję one świeżość na dłużej. Dzięki kulkom aromatyzującym możesz przejąć kontrolę nad smakiem swoich papierosów. Wybierz swój ulubiony aromat spośród dziesiątek dostępnych, a następnie uwolnij pełną gamę nadzwyczajnych bukietów smakowo zapachowych!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność:

Na zamówienie


zapytaj nas o termin wysyłki

19,99 zł brutto