Kulki smakowe do papierosów - BRZOSKWINIA

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90516

Kulki smakowe do papierosów BRZOSKWINIA

Całkowita nowość na rynku! Głębia smaków i aromatów, a do tego orzeźwienie pełne słodyczy. Tak pokrótce zdefiniować można nasze kulki smakowe do papierosów BRZOSKWINIA, czyli naturalny produkt aromatyzujący dla wszystkich palaczy.

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów BRZOSKWINIA

Już teraz możesz sięgnąć po papierosy brzoskwiniowe o delikatnych i aromatycznych nutach tego słodkiego owocu. Wystarczy zaaplikować kulki smakowe do papierosów BRZOSKWINIA, a po ich kliknięciu uwolni się pełnia cudownego owocowego bukietu. Filtry tradycyjne, slimy, heetsy – najlepsze kulki aromatyzujące pasują do wszystkich rodzajów papierosów. Wystarczy jeden klik, a ukryte w nich ekstrakty uatrakcyjnią palenie z każdym kolejnym zaciągnięciem. Odkryj unikatowy i niepowtarzalny aromat, sięgając po brzoskwiniowe kulki do papierosów. Wystarczy kilka sekund, żeby móc cieszyć się wyjątkowym orzeźwieniem, które pobudza wszystkie zmysły.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Przygotowane przez ClickBall kulki smakowe do papierosów powstają wyłącznie na bazie składników pochodzenia naturalnego. W związku z tym, możesz mieć pewność, że nasze produkty do aromatyzacji papierosów są najwyższej jakości. Sprawdź wszystkie dostępne w naszym sklepie smaki, a następnie znajdź swoją ulubioną kompozycję aromatyczną. Przekonaj się, jak łatwo zrobić swoje papierosy z klikiem dzięki intuicyjnemu aplikatorowi do kulek!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk w magazynie 9,90 zł
200 sztuk w magazynie 14,99 zł
300 sztuk na zamówienie 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.