Kulki smakowe do papierosów - BRZOSKWINIA (100 sztuk)

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90516-2

Kulki smakowe do papierosów BRZOSKWINIA

Całkowita nowość na rynku! Głębia smaków i aromatów, a do tego orzeźwienie pełne słodyczy. Tak pokrótce zdefiniować można nasze kulki smakowe do papierosów BRZOSKWINIA, czyli naturalny produkt aromatyzujący dla wszystkich palaczy.

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów BRZOSKWINIA

Już teraz możesz sięgnąć po papierosy brzoskwiniowe o delikatnych i aromatycznych nutach tego słodkiego owocu. Wystarczy zaaplikować kulki smakowe do papierosów BRZOSKWINIA, a po ich kliknięciu uwolni się pełnia cudownego owocowego bukietu. Filtry tradycyjne, slimy, heetsy – najlepsze kulki aromatyzujące pasują do wszystkich rodzajów papierosów. Wystarczy jeden klik, a ukryte w nich ekstrakty uatrakcyjnią palenie z każdym kolejnym zaciągnięciem. Odkryj unikatowy i niepowtarzalny aromat, sięgając po brzoskwiniowe kulki do papierosów. Wystarczy kilka sekund, żeby móc cieszyć się wyjątkowym orzeźwieniem, które pobudza wszystkie zmysły.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Przygotowane przez ClickBall kulki smakowe do papierosów powstają wyłącznie na bazie składników pochodzenia naturalnego. W związku z tym, możesz mieć pewność, że nasze produkty do aromatyzacji papierosów są najwyższej jakości. Sprawdź wszystkie dostępne w naszym sklepie smaki, a następnie znajdź swoją ulubioną kompozycję aromatyczną. Przekonaj się, jak łatwo zrobić swoje papierosy z klikiem dzięki intuicyjnemu aplikatorowi do kulek!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność:

w magazynie

9,90 zł brutto