Kulki smakowe do papierosów - MROŻONA KAWA

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90517

Kulki smakowe do papierosów KAWA MROŻONA

Całkowita nowość na rynku! Odkryj niezwykłą głębie smaku i aromatu wraz z każdym zaciągnięciem się. Wypróbuj kulki smakowe do papierosów KAWA MROŻONA, które zapewniają orzeźwienie oraz niepowtarzalną kompozycję aromatów.

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów KAWA MROŻONA

Mrożona kawa w kulkach aromatyzujących do papierosów – to prawdziwa innowacja wśród produktów tego typu. Wysokiej klasy produkt zapewnia wyśmienite doznania smakowe, po jakie zdecydowanie warto sięgnąć. Wyjątkowo atrakcyjne kulki smakowe do papierosów KAWA MROŻONA uwalniają swoje aromaty od razu po kliknięciu. Ich aplikacja jest niezwykłe szybka, zaś ułatwia ją innowacyjny aplikator dołączony do zestawu. Wystarczy chwila, żeby stworzyć własne papierosy o smaku kawy mrożonej dzięki kulkom aromatyzującym wkładanym do filtra. Produkt sprawdza się w każdym rodzaju papierosów – tradycyjnych, cienkich, a nawet heetsach.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Papierosy aromatyzowane od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Dzięki kulkom smakowym ClickBall, możesz samodzielnie kontrolować moment, w którym chcesz uwolnić pełnię smaku i aromatu podczas palenia Sięgnij po najnowszą kolekcję niepowtarzalnych smaków i przekonaj się, jakie wyśmienite aromaty na Ciebie czekają. Znajdź swoje ulubione aromatyzujące kulki do papierosów, a także postaw na najlepsze orzeźwienie!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk w magazynie 9,90 zł
200 sztuk w magazynie 14,99 zł
300 sztuk na zamówienie 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.