Kulki smakowe do papierosów - CYTRYNA

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90521

Kulki smakowe do papierosów CYTRYNA

Całkowita nowość na rynku! Jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne kulki smakowe do papierosów CYTRYNA to szansa na wyjątkowe orzeźwienie podczas palenia. Dzięki wygodnej aplikacji, w parę sekund możesz uatrakcyjnić swoje papierosy wyjątkowym aromatem cytrynowym w kulce.

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów CYTRYNA

Wkładasz kulkę do filtra za pomocą naszego aplikatora (w zestawie), a następnie sam decydujesz, kiedy chcesz ją kliknąć. Masz pełną kontrolę nad momentem, w którym pragniesz uwolnić pełnię wyjątkowego cytrynowego smaku. Nasze najlepsze kulki smakowe do papierosów CYTRYNA świetnie sprawdzają się do wszystkich rodzajów papierosów – tradycyjnych, slimów i heetsów. Jeżeli chodzi o walory aromatyczne, słodko-kwaśny posmak zapewnia niebywałe orzeźwienie na dłużej. Trzeba również zaznaczyć, że kulki aromatyzujące do papierosów powstają wyłącznie z
naturalnych składników. W efekcie otrzymujesz produkt gwarantujący najwyższą możliwą jakość podczas palenia nowoczesnych klików w stylu zrób-to-sam.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Marka ClickBall kulki smakowe do papierosów posiada w kilkudziesięciu ekscytujących smakach, więc już teraz zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Wybierz najlepsze kulki aromatyzujące i ciesz się niepowtarzalnym smakiem podczas zaciągania dymu. Wszystkie nasze kulki pakowane są do specjalnej aluminiowej saszetki, co zapewnia im dłuższą świeżość. Rewolucyjne opakowanie jest równocześnie aplikatorem, więc używanie kulek staje się o wiele łatwiejsze i szybsze, niż kiedyś!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk w magazynie 9,90 zł
200 sztuk w magazynie 14,99 zł
300 sztuk na zamówienie 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.