Kulki smakowe do papierosów - LODOWA COLA

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90505

Kulki smakowe do papierosów LODOWA COLA

Całkowita nowość na rynku! Daj się ponieść wyobraźni i sprawdź, jak smakuje orzeźwienie w zupełnie nowym wydaniu. Przedstawiamy kulki smakowe do papierosów LODOWA COLA, czyli unikatowy produkt aromatyzujący dla wszystkich palaczy.

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów LODOWA COLA

Każdy, kto zwykł palić papierosy mentolowe, poszukuje dziś nowoczesnych rozwiązań smakowych, jakie zapewniają aromatyzatory do filtrów. Wyśmienite aromaty można osiągnąć, sięgając po najnowsze kulki smakowe do papierosów LODOWA COLA. Ten produkt w perfekcyjny sposób balansuje słodkie i odświeżające smaki dzięki esencjonalnym kapsułkom. Wystarczy kliknąć kulkę w filtrze, co spowoduje uwolnienie niepowtarzalnych aromatów. Aplikację ułatwia innowacyjny design opakowania, co znacznie skraca czas potrzebny na włożenie kulki do filtra. Wybierz odpowiedni moment na zmianę smaku i decyduj o intensywności aromatu lodowej coli podczas palenia!

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Oferujemy najlepsze kulki smakowe do papierosów, dzięki którym każdy może kontrolować smak filtra w trakcie korzystania. Rewolucyjne podejście do nabijania papierosów sprawia, że nasze kulki cieszą się ogromną popularnością. Produkty aromatyzujące ClickBall pozostają świeże na dłużej, gdyż zapakowane są w specjalną saszetkę aluminiową. Znajdź swój ulubiony smak spośród ponad 20 dostępnych aromatów i przekonaj się o ich najlepszych zaletach już dziś!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk w magazynie 9,90 zł
200 sztuk w magazynie 14,99 zł
300 sztuk na zamówienie 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.