Kulki smakowe do papierosów - MIĘTA (50 sztuk)

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90501-1

Kulki smakowe do papierosów MIĘTA

Całkowita nowość na rynku! Co to dużo mówić – papierosy miętowe to klasyka sama w sobie. Teraz możesz stworzyć własne mentole, jeżeli wybierzesz nasze najlepsze kulki smakowe do papierosów MIĘTA. Poznaj ich największe atuty!

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów MIĘTA

Nie ma chyba bardziej tradycyjnego i rozchwytywanego smaku papierosów, jak klasyczna mięta. Orzeźwiające i chłodzące aromaty cudownie uatrakcyjniają palenie z każdym kolejnym zaciągnięciem się. Kulki smakowe do papierosów MIĘTA to idealny wybór dla każdego palacza, któremu brakuje mentoli na rynku. Dzięki klikom można samemu zdecydować o najlepszym momencie na uwolnienie bogatych aromatów mentolowych. Miętowe papierosy stworzysz samodzielnie, zaś aplikacja kulek aromatyzujących jest niezwykle prosta. Wystarczy użyć w tym celu załączonego do zestawu innowacyjnego aplikatora, aby po paru sekundach cieszyć się unikatowym aromatem.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Dostępne w sklepie ClickBall kulki smakowe zapakowane są w aluminiowe saszetki, które zapewniają długotrwałą świeżość produktu. Co więcej, kulki aromatyzujące pasują do wszystkich filtrów – tradycyjnych, slimów, a także heetsów. Wybierz klasyczną miętę lub sięgnij po jeden z miętowo-owocowych blendów, jakie cieszą się sporym zaufaniem klientów. Niezależnie od Twojego ostatecznego wyboru, możesz mieć pewność, że nasze kulki do papierosów są najwyższej jakości na rynku!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność:

w magazynie

7,50 zł brutto