Kulki smakowe do papierosów - GRUSZKA

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90515

Kulki smakowe do papierosów GRUSZKA

Całkowita nowość na rynku! Smak gruszek wcale nie musi zwiastować kończącego się lata. Dziś po ten owocowy aromat możesz sięgnąć przez cały rok, wybierając kulki smakowe do papierosów GRUSZKA. Daj się zauroczyć ich wybornym walorom.

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów GRUSZKA

Pora rozbudzić wszystkie zmysły dzięki gruszkowym papierosom z klikiem, które możesz tworzyć samodzielnie. Wystarczą do tego najlepsze kulki smakowe do papierosów GRUSZKA, czyli najwyższej klasy produkt aromatyzujący. Nabijanie papierosów kulkami smakowymi jest niezwykle łatwe dzięki innowacyjnemu aplikatorowi dołączonemu do każdego zestawu. Po paru sekundach kulkę umieścisz w filtrze, a kliknięcie spowoduje eksplozję wyjątkowych smaków. Przekonaj się już dziś, że gruszkowe kulki do papierosów to jeden z najbardziej ekscytujących produktów na rynku. Kapsułki aromatyzujące pasują do filtrów tradycyjnych i cienkich, a także heets.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Przejmij kontrolę nad swoimi papierosami dzięki kulkom smakowym ClickBall! Wybierz smak i aromat, który najbardziej Cię interesuje, a następnie uwolnij pełnię wyjątkowości podczas palenia. Najwyższej jakości kulki do papierosów powstają wyłącznie z naturalnych składników, co stanowi ich ogromną zaletę. Sprawdź już teraz, co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym sklepie z produktami aromatyzującymi dla palaczy.

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk w magazynie 9,90 zł
200 sztuk w magazynie 14,99 zł
300 sztuk na zamówienie 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.