Krople aromatyzujące do filtrów - MIĘTA LODOWA

NOWOŚĆ!

Dodaj do listy
Symbol: 5904734574453

Krople aromatyzujące do filtrów MIĘTA LODOWA / ICEMINT 2ml | ClickBall

Krople aromatyzujące do filtrów MIĘTA LODOWA / ICE MINT

Naturalne aromaty miętowe, jakie składają się na nasze krople do papierosów, to prawdziwie wyjątkowe składniki. Dzięki nim krople aromatyzujące do filtrów MIĘTA LODOWA zapewniają najbardziej wyrazisty smak miętowy. Jednocześnie, gwarantują one najlepsze orzeźwienie już przy pierwszym zaciągnięciu się papierosem.

Jak smakują krople aromatyzujące do filtrów MIĘTA LODOWA / ICE MINT?

Miętowe krople smakowe do filtrów to jeden z najczęściej wybieranych produktów aromatyzujących dla palaczy. W przypadku smaku ICE MINT, możesz doświadczyć jeszcze szerszego spektrum atrakcyjnych kompozycji smakowych i zapachowych. Aromat mięty lodowej przekłada się na niepowtarzalną świeżość oraz uczucie chłodu, jakie pojawia się w ustach. W ten sposób krople aromatyzujące do filtrów MIĘTA LODOWA  zapewniają znacznie głębszy bukiet smakowy, niż tradycyjny aromat miętowy.

Dlaczego warto wybrać ClickBall krople o aromacie lodowej mięty?

Mięta lodowa to nie tylko głębia smaku, ale również mocne odświeżenie oddechu podczas palenia. Aromat ten idealnie współgra z ziołowym smakiem papierosów, co przekłada się na unikatowe doznania sensoryczne. Mroźny miętowy posmak neutralizuje nieprzyjemny dla otoczenia oddech palacza. Warto podkreślić, że krople aromatyzujące ClickBall powstają z najlepszych naturalnych składników. W efekcie, uzyskujemy produkt najlepszej jakości, który sprawdza się zarówno w cienkich, jak również standardowych papierosach. Wygodna aplikacja z buteleczki o pojemności 2 ml wystarcza na aromatyzację ponad 120 filtrów!

Dostępność:

Niedostępny


zapytaj nas o termin

11,90 zł brutto