Krople aromatyzujące do filtrów - CYTRYNA MIĘTA

NOWOŚĆ!

Dodaj do listy
Symbol: 5904734574453

Krople aromatyzujące do filtrów CYTRYNA MIĘTA 2 ml | ClickBall

Krople aromatyzujące do filtrów CYTRYNA MIĘTA / LEMON MINT

Cytrynowo-miętowe orzeźwienie jest już na wyciągnięcie dłoni. Wystarczy, że zaaplikujesz nasze ClickBall krople aromatyzujące do filtrów CYTRYNA MIĘTA. Ten najwyższej klasy produkt sprawi, że codzienne palenie papierosów stanie się znacznie przyjemniejsze. Niepowtarzalny smak i zapach aromatyzatora cieszy się sporym uznaniem wśród wielu entuzjastów.

Jak smakują krople aromatyzujące do filtrów CYTRYNA MIĘTA / LEMON MINT?

Aromat o rześkim smaku mięty, przełamanej dodatkiem nietuzinkowej cytryny, to atrakcja sama w sobie. Niepowtarzalne walory smakowe powodują, że krople aromatyzujące do filtrów CYTRYNA MIĘTA to świetny wybór. Unikatowy blend tworzy jedyne w swoim rodzaju walory smakowo-zapachowe. Z jednej strony mięta orzeźwia oddech i sprawia wrażenie powiększającej się pojemności płuc.
Z drugiej zaś, nuty cytrynowe dodają ciekawego słodko-kwaśnego profilu. W efekcie, krople smakowe do papierosów zapewniają świetne doświadczenia.

Dlaczego warto wybrać ClickBall krople o aromacie miętowo-cytrynowym?

ClickBall krople smakowe do papierosów to przede wszystkim najwyższa jakość produktów. Niezależnie od aromatu, krople aromatyzujące powstają wyłącznie w oparciu o składniki pochodzenia naturalnego. Dotyczy to również smaku miętowo-cytrynowego. Krople CYTRYNA MIĘTA do filtrów pakujemy do wygodnych w użyciu buteleczek o pojemności 2 ml. Taka ilość płynu w zupełności wystarcza, żeby zaaplikować go do ponad 120 filtrów. Wystarczy chwila, aby przy pomocy wygodnego zakraplacza zmienić smak papierosów na wyjątkowy aromat.

Dostępność:

Niedostępny


zapytaj nas o termin

11,90 zł brutto