Krople aromatyzujące do filtrów - MANGO

NOWOŚĆ!

Dodaj do listy
Symbol: 5904734574453

Krople aromatyzujące do filtrów MANGO 2 ml | ClickBall

Krople aromatyzujące do filtrów MANGO

Walorów smakowych mango nie da się podrobić, gdyż jest to owoc jedyny w swoim rodzaju. Nic dziwnego, że znalazł on miliony entuzjastów również w naszym kraju, gdzie jest częstym dodatkiem do wielu produktów. Teraz także palacze mogą wypróbować wyjątkowe krople aromatyzujące do filtrów MANGO, które zapewniają niepowtarzalne walory aromatyczne.

Jak smakują krople aromatyzujące do filtrów MANGO?

Nie bez powodu mango nazywa się „królem owoców”, gdyż jego smak to mieszanka smaków pomarańczy, brzoskwiń i ananasów. Ten jedyny i niepowtarzalny tropikalny raj smakowy pozwala na wyjątkowe doznania. Krople aromatyzujące do filtrów MANGO zapewniają najlepsze walory podczas palenia papierosów. Intensywna słodycz kropli aromatyzujących mango przekłada się na perfekcyjne orzeźwienie i wyjątkowe wrażenia. Jeżeli lubisz czuć pełnię smaku przy każdym zaciągnięciu, te krople smakowe są dla Ciebie idealne.

Dlaczego warto wybrać ClickBall krople o aromacie mango?

Kiedy wybierasz krople aromatyzujące do filtrów ClickBall, stawiasz na najwyższą jakość produktu. Nasze produkty powstają w oparciu o składniki naturalnego pochodzenia, co przekłada się na świetną ich kompozycję. Co więcej, warto zwrócić uwagę na komfortową aplikację kropel smakowych do papierosów. Wygodna buteleczka o pojemności 2 ml posiada specjalny zakraplacz, dzięki któremu bez trudu dodasz aromat mango do swoich filtrów. Płynu wystarczy Ci na ponad 120 aplikacji.

Dostępność:

W magazynie

11,90 zł brutto