Krople aromatyzujące do filtrów - ARBUZ

NOWOŚĆ!

Dodaj do listy
Symbol: 5904734574453

Krople aromatyzujące do filtrów ARBUZ / WATERMELON 2 ml | ClickBall

Krople aromatyzujące do filtrów ARBUZ / WATERMELON


Daj się porwać ekscytującym wrażeniom pełnego niepowtarzalnej słodyczy arbuza! Jedyne i wyjątkowe krople aromatyzujące do filtrów ARBUZ to świetna opcja dla wszystkich palaczy. Jeżeli chcesz uatrakcyjnić smak i zapach papierosów, postaw na naturalne i jakościowe rozwiązania marki ClickBall już dziś!

Jak smakują krople aromatyzujące do filtrów ARBUZ / WATERMELON?

Wybierz niezwykłe odświeżenie, a także wypróbuj unikatowy smak arbuzowych kropel do papierosów. Nasze najnowsze krople aromatyzujące do filtrów ARBUZ to klasa sama w sobie. Słodki, jak również pełen lekkości aromat arbuzowy sprawia, że każde zaciągnięcie papierosem jest delikatne i przyjemne. Esencja unikatowego smaku arbuza utrzymuje się przez cały czas, a więc z każdym kolejnym zaciągnięciem się. Słodki smak aromatyzatora zapewnia też orzeźwiający zapach całej kompozycji. Krople smakowe perfekcyjnie nadają niepowtarzalny aromat każdym nutom ziołowym klasycznego tytoniu.

Dlaczego warto wybrać ClickBall krople o aromacie arbuzowym?

Nasze arbuzowe krople smakowe do papierosów to zasługa użycia wyłącznie składników pochodzenia naturalnego. Dzięki temu otrzymujesz produkty najwyższej jakości, a także o niepowtarzalnych walorach smakowo-zapachowych. Krople aromatyzujące do filtrów ClickBall zapakowane są w poręczne buteleczki o pojemności 2 ml. Zapewniają one najwygodniejszą aplikację bezpośrednio do filtra, a także wystarczają na ponad 120 użyć. W ten sposób, każdy może łatwo i szybko zmienić walory smakowe swoich papierosów.

Dostępność:

W magazynie

11,90 zł brutto