Krople aromatyzujące do filtrów - WIŚNIA

NOWOŚĆ!

Dodaj do listy
Symbol: 5904734574453-2

Krople aromatyzujące do filtrów WIŚNIA / CHERRY 2 ml | ClickBall

Krople aromatyzujące do filtrów - WIŚNIA / CHERRY!

Masz ochotę spróbować zupełnie nowego smaku swoich papierosów? Dostępne w ClickBall krople aromatyzujące do filtrów WIŚNIA to wyjątkowy sposób, aby z każdym zaciągnięciem się poczuć niebywały słodko-kwaśny posmak. Intensywność aromatu wiśniowego możesz kontrolować samodzielnie, dobierając odpowiednią liczbę kropel podczas aplikacji.

Jak smakują krople aromatyzujące do filtrów WIŚNIA / CHERRY?

Każdy, kto ma ochotę zasmakować czasami czegoś nietypowego podczas palenia, powinien postawić na jakościowe krople aromatyzujące do papierosów. Krople wiśniowe nadają im niepowtarzalnego aromatu słodyczy, przełamanej delikatną kwaskowością. Wiśnia nadaje jedynego w swoim rodzaju posmaku, z jakim nie może się równać żaden inny aromat owocowy. Wiśniowe krople aromatyzujące do filtrów w niepowtarzalny sposób są w stanie „podbić” ziołowy bukiet klasycznego tytoniu. Oprócz tego, palacze mogą czerpać korzyści z wyjątkowych, jak również intensywnych, doznań zapachowych.

Dlaczego warto wybrać ClickBall krople o aromacie wiśniowym?


Krople aromatyzujące do papierosów WIŚNIA, podobnie jak inne produkty tego typu, są niezwykle łatwe w użyciu. Wystarczy skropić je bezpośrednio na filtr papierosowy, żeby cieszyć się unikatowymi aromatami i smakami. Buteleczki o pojemności 2 ml wystarczają na aromatyzację ponad 120 filtrów, a do tego zapewniają intuicyjną aplikację dzięki specjalnego zakraplaczowi. Krople ClickBall powstają wyłącznie z naturalnych produktów, zatem zyskujesz pewność najwyższej jakości!

Dostępność:

W magazynie

11,90 zł brutto