Krople aromatyzujące do filtrów - TRUSKAWKA MIĘTA

NOWOŚĆ!

Dodaj do listy
Symbol: 5904734574453

Krople aromatyzujące do filtrów TRUSKAWKA MIĘTA 2 ml | ClickBall

Krople aromatyzujące do filtrów TRUSKAWKA MIĘTA / STRAWBERRY MINT

Słodycz i orzeźwienie w jednym? Teraz to możliwe, jeśli sięgniesz po krople aromatyzujące do filtrów TRUSKAWKA MIĘTA. Ten niezwykły produkt już teraz uzupełnia szeroką ofertę sklepu ClickBall, gdzie znajdziesz najlepsze aromatyzatory do papierosów. Sięgnij po niebywałe połączenie smaku i aromatu!

Jak smakują krople aromatyzujące do filtrów TRUSKAWKA MIĘTA / STRAWBERRY MINT?

Doznania smakowe i zapachowe, jakie zapewniają te krople aromatyzujące do papierosów, są jedyne w swoim rodzaju. Dlaczego? Ponieważ z jednej strony otrzymujesz cudowne orzeźwienie mięty, które dopełnia niebywała słodycz truskawki. Taki blend jest w stanie zapewnić niepowtarzalne doznania – czy jesteś gotów ich doświadczyć? Truskawkowo-miętowy miks to opcja idealna dla każdego, kto poszukuje wyjątkowych aromatów w swoim życiu.

Dlaczego warto wybrać ClickBall krople o aromacie truskawkowo-miętowym?

Kiedy sięgasz o krople aromatyzujące do filtrów TRUSKAWKA MIĘTA, możesz w wyjątkowo łatwy sposób nadać paleniu nowy wymiar smaku i zapachu. Co więcej, 2 ml kropel spokojnie wystarczą na aromatyzację ponad 120 filtrów papierosowych. Produkt ClickBall znajduje się w niewielkiej buteleczce, zaś aplikacja płynu jest bardzo wygodna. Wystarczy wkropić go bezpośrednio na filtr papierosowy, żeby uzyskać pełnie aromatów i smaków. Naturalne składniki sprawiają, że krople do aromatyzacji papierosów to produkty najwyższej jakości na polskim rynku!

Dostępność:

W magazynie

11,90 zł brutto