Krople aromatyzujące do filtrów - MIĘTA

NOWOŚĆ!

Dodaj do listy
Symbol: 5904734574453

Krople aromatyzujące do filtrów MIĘTA / MINT 2ml | ClickBall

Krople aromatyzujące do filtrów MIĘTA / MINT

Największy klasyk spośród wszystkich dostępnych produktów aromatyzujących do papierosów, czyli tradycyjny smak miętowy. Krople aromatyzujące do filtrów MIĘTA to najlepsza okazja, żeby pokusić się o prawdziwe orzeźwienie w trakcie palenia. Ziołowy posmak i zapach potrafią uzupełnić doznania aromatyczne podczas aplikacji kropel bezpośrednio na filtr papierosowy.

Jak smakują krople aromatyzujące do filtrów MIĘTA / MINT?

Miętowe papierosy to smak, którego chyba nie trzeba przedstawiać żadnemu doświadczonemu palaczowi. Niezwykle popularne papierosy mentolowe zapewniają orzeźwiające doznania smakowe, a także odświeżają oddech. Aplikując miętowe krople aromatyzujące do filtrów, możesz samodzielnie dostosować intensywność aromatu. Od łagodnego i rześkiego posmaku, aż po ostrzejsze i intensywniejsze uderzenie w kubki smakowe. Ty decydujesz, jaki smak mięty chcesz uzyskać w trakcie palenia.

Dlaczego warto wybrać ClickBall krople o aromacie miętowym?

Krople aromatyzujące do papierosów ClickBall charakteryzują się niezwykła wygodą, a także łatwością aplikacji. Wystarczy zakropić filtr swojego papierosa, a unikatowy smak mięty towarzyszyć będzie Ci z każdym zaciągnięciem się. Buteleczka o pojemności 2 ml zapewnia najlepsze doznania smakowe i zapachowe dla ponad 120 aplikacji. Warto zaznaczyć, że składniki naturalnego pochodzenia przekładają się na najwyższą klasę tego produktu. Dzięki temu, zyskujesz pewność, że miętowe krople do papierosów dają niezwykłe spektrum aromatycznych doznań.

Dostępność:

Niedostępny


zapytaj nas o termin

11,90 zł brutto