Krople aromatyzujące do filtrów - JAGODA MIĘTA

NOWOŚĆ!

Dodaj do listy
Symbol: 5904734574453

Krople aromatyzujące do filtrów JAGODA MIĘTA 2 ml | ClickBall

Krople aromatyzujące do filtrów JAGODA MIĘTA / BLUEBERRY MINT

Innowacyjny aromat jagody z miętą zapewnia niepowtarzalne doznania smakowe i zapachowe podczas palenia papierosów. Wybierz krople aromatyzujące do filtrów JAGODA MIĘTA, dzięki którym odkryjesz wyjątkowe doznania podczas ich stosowania. Orzeźwiająca mięta spotyka się tu z delikatną słodyczą jagody, co tworzy unikatowy blend smakowo- zapachowy.

Jak smakują krople aromatyzujące do filtrów JAGODA MIĘTA / BLUEBERRY MINT?

Smak jagodowo-miętowych kropli aromatyzujących do papierosów to jedyna w swoimrodzaju kombinacja. Wyrazistość mięty przypomina wrażenia smakowe klasycznych papierosów mentolowych. Z kolei dodatek jagody odkrywa zupełnie nowy bukiet słodyczy. Krople aromatyzujące do filtrów JAGODA MIĘTA to niepowtarzalny produkt, w którym można się zakochać. Jest to jedno z najciekawszych połączeń smakowych, gwarantujących efekt nie do podrobienia. Te krople smakowe trzeba przetestować samemu, żeby poznać ich wszystkie zalety!

Dlaczego warto wybrać ClickBall krople o aromacie miętowo-jagodowym?

Komfort aplikacji naszych kropel sprawia, że produkty ClickBall cieszą się sporym uznaniem wśród użytkowników. Dzięki specjalnemu zakraplaczowi, potrzebujesz zaledwie paru sekund, żeby cieszyć się wyjątkowym smakiem i aromatem kropel. Warto również dodać, że buteleczka z płynem o pojemności 2 ml zapewnia aplikację kropel dla ponad 120 filtrów. Wydajność produktu idzie w parze z wysoką jakością, gdyż krople smakowe powstają wyłącznie na bazie naturalnych składników.

Dostępność:

W magazynie

11,90 zł brutto