Krople aromatyzujące do filtrów - TROPIKALNE OWOCE

NOWOŚĆ!

Dodaj do listy
Symbol: 5904734574453

Krople aromatyzujące do filtrów TROPIKALNE OWOCE 2 ml | ClickBall

Krople aromatyzujące do filtrów TROPIKALNE OWOCE / TROPICAL FRUITS

Choć owoce tropikalne mają różny kształt, wygląd i kolor, to łączy je jedna wspólna cecha – niepowtarzalne walory smakowe. Teraz możesz sięgnąć po ten wyjątkowy bukiet smakowy i zapachowy również podczas palenia papierosów. Przedstawiamy krople aromatyzujące do filtrów TROPIKALNE OWOCE, które zapewniają jedyne w swoim rodzaju wartości.

Jak smakują krople aromatyzujące do filtrów TROPIKALNE OWOCE?

Wyobraź sobie rajską plażę, szum lazurowego morza, ciepły piasek i mnóstwo pachnących owoców tropikalnych. Namiastkę tego pozytywnego wrażenia możesz doświadczać także w trakcie palenia. Wystarczy, że zaaplikujesz nasze krople aromatyzujące do filtrów TROPIKALNE OWOCE. Ich smak? Cudowny i niepowtarzalny. Aromat powstał w wyniku połączenia walorów smakowych i zapachowych licznych owoców tropikalnych. Wyczuwalne nuty to między innymi ananas, mango, kokos, jak również cytrusy. Niebywała słodycz kropli do papierosów to ich największa zaleta.

Dlaczego warto wybrać ClickBall krople o aromacie owoców tropikalnych?

Papierosy smakowe z aromatem owoców tropikalnych możesz wykonać samodzielnie, a to wcale nie jest takie skomplikowane. Wystarczy bowiem, że zakropisz filtr papierosowy dzięki wygodnej w obsłudze buteleczce. Jej pojemność to 2 ml płynu, co w zupełności wystarcza na aromatyzację ponad 120 papierosów. Krople aromatyzujące ClickBall to nie tylko komfort obsługi, ale też najwyższa jakość, jaka wynika z użycia wyłącznie składników pochodzenia naturalnego.

Dostępność:

W magazynie

11,90 zł brutto