Krople aromatyzujące do filtrów - BUBBLE GUM

NOWOŚĆ!

Dodaj do listy
Symbol: 5904734574453

Krople aromatyzujące do filtrów BUBBLE GUM 2 ml | ClickBall

Krople aromatyzujące do filtrów BUBBLE GUM

Jesteś palaczem i poszukujesz niepowtarzalnych aromatów, jakimi możesz uatrakcyjnić palenie? Postaw na wysokiej jakości krople aromatyzujące do filtrów BUBBLE GUM! Krople smakowe ClickBall zapewniają najlepsze doznania aromatyczne każdemu, kto lubi eksperymentować z nietuzinkowymi opcjami. Aromat gumy balonowej to jeden z najbardziej nieoczywistych smaków na rynku.

Jak smakują krople aromatyzujące do filtrów BUBBLE GUM?

Smaku kropel do papierosów BUBBLE GUM nie da się tak łatwo opisać, trzeba go poczuć samemu! Ich aromat jest pełen bezkompromisowej słodyczy, z jaką nie mogą równać się inne krople w ofercie naszego sklepu. Ciekawa kompozycja znajdzie wielu amatorów, w tym także zwolenników klasycznej mięty i nut owocowych. Krople aromatyzujące do filtrów BUBBLE GUM to wyjątkowy produkt o niepowtarzalnym i wyrazistym smaku. Powstał on z myślą o wszystkich użytkownikach, którzy chcą z każdym zaciągnięciem odkrywać nowe doznania smakowe.

Dlaczego warto wybrać ClickBall krople o aromacie gumy balonowej?

Krople ClickBall to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują niebanalnych doznań smakowych. Powstają na bazie tylko naturalnych składników, więc są to produkty najwyższej możliwej jakości. Krople aromatyzujące do papierosów BUBBLE GUM aplikuje się niezwykle intuicyjnie dzięki komfortowej buteleczce z zakrapiaczem. Warto zaznaczyć, że 2 ml płynu pozwala podkręcić smak i aromat nawet ponad 120 filtrów!

Dostępność:

W magazynie

11,90 zł brutto