Kulki smakowe do papierosów - WIŚNIA (300 sztuk)

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90518-4

Kulki smakowe do papierosów WIŚNIA

Całkowita nowość na rynku! Tego smaku i aromatu nie da się porobić! Jedyne w swoim rodzaju kulki smakowe do papierosów WIŚNIA to produkt o wyjątkowych atrybutach. Wybierz wyśmienite kulki aromatyzujące i odkryj bogactwo smaku podczas palenia.

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów WIŚNIA

Papierosy wiśniowe przed laty stanowiły niezwykłe rozszerzenie tradycyjnej oferty dla entuzjastów palenia. Dziś, każdy może podkręcić smak swoich klasycznych papierosów dzięki nowatorskiemu produktowi aromatyzującemu. Kulki smakowe do papierosów WIŚNIA to perfekcyjna opcja dla każdego, kto ceni sobie słodko-kwaśny aromat owocowy. Warto zaznaczyć, że pasują one do wszystkich rodzajów papierosów, od slimów, przez klasyczne filtry, aż po heetsy. Nowatorskie opakowanie pozwala na sprawną i bezproblemową aplikację kulek bezpośrednio do filtra. Ty decydujesz, kiedy chcesz rozgnieść kulkę, by pozwolić kliknięciu uwolnić pełnię niezwykłych aromatów wiśni.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Oferowane w sklepie ClickBall kulki smakowe do papierosów to produkty wykorzystujące składniki pochodzenia naturalnego. Dzięki temu, finalny efekt podczas ich aplikacji i zastosowania jest niepowtarzalny. Zachęcamy do zapoznania się z kompletną ofertą naszego sklepu online, gdzie znaleźć można dziesiątki najlepszych produktów aromatyzujących dla palaczy. Warto sięgnąć po unikatowe kulki, dzięki którym palenie papierosów nabierze zupełnie nowego znaczenia.

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność:

w magazynie

19,99 zł brutto