Kulki smakowe do papierosów - MIĘTA LODOWA

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90510

Kulki smakowe do papierosów MIĘTA LODOWA

Całkowita nowość na rynku! Pełnowymiarowe ochłodzenie z odświeżającymi aromatami miętowymi. Sprawdź najlepsze kulki smakowe do papierosów MIĘTA LODOWA i postaw na ich orzeźwiające walory!

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów MIĘTA LODOWA

Gdy tradycyjne papierosy miętowe nie wystarczają, do gry wkraczają nasze kulki smakowe do papierosów MIĘTA LODOWA. Za ich pomocą możesz uwolnić prawdziwie chłodzący i odświeżający smak z każdym kolejnym zaciągnięciem się. Mentolowe papierosy przez lata pozostawały jednymi z najpopularniejszych w naszym kraju. Teraz możesz przywrócić te tradycyjne aromaty o pełnym i wyrazistym aromacie lodowym. Nasze kulki aromatyzujące do papierosów są nadzwyczajnie wygodne w obsłudze dzięki dedykowanemu aplikatorowi. Wystarczy kilka sekund, żeby zaaplikować kapsułkę do filtra tradycyjnego, cienkiego lub heetsa.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Niezależnie od smaku, jaki preferujesz podczas palenia, sprawdź wszystkie dostępne w sklepie ClickBall kulki smakowe. Czeka na Ciebie kilkadziesiąt unikatowych aromatów w kapsułkach zapakowanych w woreczki zapewniające ich długotrwałą świeżość. Innowacyjne produkty do aromatyzacji papierosów kupisz online w zestawie z aplikatorem oraz instrukcją obsługi. Wypróbuj już dziś i przejmij kontrolę nad smakiem swojego dymu tytoniowego!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi.  Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk niedostępny 7,50 zł
100 sztuk na zamówienie 9,90 zł
200 sztuk niedostępny 14,99 zł
300 sztuk niedostępny 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.