Kulki smakowe do papierosów - MIĘTA LODOWA

NOWE OPAKOWANIA!

Dodaj do listy
Symbol: CB90510

Kulki smakowe do papierosów MIĘTA LODOWA

Całkowita nowość na rynku! Pełnowymiarowe ochłodzenie z odświeżającymi aromatami miętowymi. Sprawdź najlepsze kulki smakowe do papierosów MIĘTA LODOWA i postaw na ich orzeźwiające walory!

NOWOŚĆ: kulki smakowe do papierosów MIĘTA LODOWA

Gdy tradycyjne papierosy miętowe nie wystarczają, do gry wkraczają nasze kulki smakowe do papierosów MIĘTA LODOWA. Za ich pomocą możesz uwolnić prawdziwie chłodzący i odświeżający smak z każdym kolejnym zaciągnięciem się. Mentolowe papierosy przez lata pozostawały jednymi z najpopularniejszych w naszym kraju. Teraz możesz przywrócić te tradycyjne aromaty o pełnym i wyrazistym aromacie lodowym. Nasze kulki aromatyzujące do papierosów są nadzwyczajnie wygodne w obsłudze dzięki dedykowanemu aplikatorowi. Wystarczy kilka sekund, żeby zaaplikować kapsułkę do filtra tradycyjnego, cienkiego lub heetsa.

Kulki smakowe ClickBall – najwyższa jakość

Niezależnie od smaku, jaki preferujesz podczas palenia, sprawdź wszystkie dostępne w sklepie ClickBall kulki smakowe. Czeka na Ciebie kilkadziesiąt unikatowych aromatów w kapsułkach zapakowanych w woreczki zapewniające ich długotrwałą świeżość. Innowacyjne produkty do aromatyzacji papierosów kupisz online w zestawie z aplikatorem oraz instrukcją obsługi. Wypróbuj już dziś i przejmij kontrolę nad smakiem swojego dymu tytoniowego!

Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi.  Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie. Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.


Kulki należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Ten produkt nie nadaje się do spożycia - należy chronić przed dziećmi. Ze względu na zwartość mentolu - sugerujemy po użyciu umyć dłonie.

Dostępne są różne ilości do zamówienia. Wybierz ilość, która Ci najbardziej odpowiada.

Dostępne ilości kulek / opakowanie

Dostępność w 4 opcjach ilości

7,50 - 19,99 zł

WYBIERZ ILOŚĆ KULEK
JAKĄ CHCESZ ZAMÓWIĆ
ILOŚĆ KULEK Dostępność Cena
50 sztuk w magazynie 7,50 zł
100 sztuk w magazynie 9,90 zł
200 sztuk w magazynie 14,99 zł
300 sztuk niedostępny 19,99 zł

Zmieniamy plastikowe opakowania naszych kulek - wkrótce wszystkie dostępne w nowej odsłonie.
Nie zmieniamy wyglądu zewnętrznego - nadal całość będzie zapakowana w aluminiową saszetkę.
W przejściowym okresie możesz otrzymać produkt w losowym opakowaniu.